Zamieszkaj przy Mazowieckiej 72 w Krakowie – idealne miejsce dla całej rodziny

Zamieszkaj przy Mazowieckiej 72 w Krakowie – idealne miejsce dla całej rodziny

31 maja 2019 0 By Syneko

Artykuł sponsorowany

Planujesz zmianę adresu zamieszkania? Szukasz wyjątkowego miejsca na ziemi, gdzie będziesz mógł poczuć się komfortowo, bezpiecznie? Rozglądasz się za własnymi przysłowiowymi czterema ścianami, by w ciszy i spokoju wieść zdrowe, szczęśliwe życie? W takich sytuacjach przeważnie najtrudniejszym wyborem jest podjęcie decyzji, czy preferujemy zaciszną i zieloną okolicę, czy wolimy postawić na komunikacyjną wygodę i zamieszkać w centrum miasta. To właśnie z myślą o tych, którzy poszukują swojego gniazdka i nie chcą rezygnować z obu powyższych możliwości, stworzono nieruchomości usytuowane na ulicy Mazowieckiej 72 w Krakowie. Wydaje się to niemożliwe? A jednak!

Dlaczego warto zamieszkać przy Mazowieckiej 72 w Krakowie?

Połączenie klimatu tradycyjnego podwórka zapełnionego drzewami, krzewami, zielonymi alejkami z usytuowaniem w centrum dużego, rozwijającego się miasta oraz świetną komunikacją we wszystkie strony Krakowa – dokładnie taką kombinacją jest inwestycja na Mazowieckiej 72. Jest to szykowny, unikatowy, dający poczucie przytulności i domostwa czteropiętrowy budynek tuż obok Młynówki Królewskiej. Widoki z balkonów i okien na zieloną przestrzeń, teren idealny na spacery i odpoczynek na świeżym powietrzu i place dla dzieci, wszystko to mieści się w opisywanej ofercie.

 

Jakie mieszkania proponuje Mazowiecka 72 w Krakowie?

Klient może zdecydować się na mieszkanie większe lub mniejsze, w zależności od własnych potrzeb i oczekiwań. W ofercie znajdują się powierzchnie około 31-41 m2, w skład których wchodzi jeden pokój lub około 48-61 m2, gdzie mowa już o dwóch pokojach, jak również około 83 m2 będące pomieszczeniami trzypokojowymi. Prawdę mówiąc, każdy znajdzie coś dla siebie. Nawet najbardziej wymagający zainteresowany szybko zorientuje się, że Mazowiecka 72 to miejsce szczególne – takie, w którym każdy może poczuć się jak u siebie w domu.

Zwróćmy uwagę na charakterystykę inwestycji, o której mowa. Przytoczyć można szereg właściwości, którymi budynek na Mazowieckiej 72 może zachęcić i rozkochać w sobie swoich przyszłych mieszkańców. Po pierwsze, układ pokoi we wszystkich mieszkaniach jest bardzo funkcjonalny i praktyczny, a wykończenie pomieszczeń cechuje solidność i wysoka jakość. Części wspólne (klatka schodowa, korytarze) także prezentują się ciepło i modnie. Ciekawym atrybutem budynku jest też elewacja udekorowana specjalnymi płytami oraz szklanymi balustradami, co razem tworzy eleganckie wykończenie. Specyficzny charakter Mazowieckiej 72 nadają także trzyszybowe drewniane okna, jak również gotowe loggie i tarasy. Co więcej, w mieszkaniach mieszczących się na parterze pomyślano o małych ogródkach, które są marzeniem niejednego mieszkańca dużych miast, takich jak Kraków. Dużym ułatwieniem oraz sprawą dającą większe poczucie bezpieczeństwa są też video-domofony zamontowane we wszystkich mieszkaniach.

Podsumowując, Mazowiecka 72 jest miejscem, w które warto zainwestować, aby z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie w bliskim i szybkim dostępie do jego dóbr (sklepy, kina, teatry, galerie itp.) przeżywać codzienność.

Więcej informacji o inwestycji znajduje się na stronie dewelopera: https://geogrupa.pl/pl/oferta/krakow/krowodrza/mazowiecka-72.