Idealnie dopasowane blaty kuchenne

Idealnie dopasowane blaty kuchenne

6 grudnia 2018 0 By Syneko

Jak idealnie dopasować nowy projekt blatu kuchennego, jeśli zależy nam na zmianie dotychczasowego i wysłużonego na nowszy i bardziej estetyczny? Na pewno pomocna okaże się wizualizacja przygotowana przez profesjonalistę w programie KD Max. Jest to jeden z najbardziej unikalnych programów do projektowania mebli, szaf oraz kuchni.

Artykuł sponsorowany

Trzeba przyznać, że warunki polskich mieszkań, a zwłaszcza kuchni, bywają dość zróżnicowane. Projekty przygotowywane w programie KD Max traktować można więc bardzo indywidualnie. Nawet najbardziej skomplikowany kształt ustawienia kuchennych mebli, a co za tym idzie, dopasowania blatu, można odtworzyć w programie KD Max! Dzięki temu projekt otrzymuje się w ciągu kilkunastu minut! Idealnie dopasowane blaty kuchenne mają dobrane szczegóły pod kątem kolorów oraz tekstur. Można stworzyć zatem wizualizacje przykładowe w programie KD Max z użyciem blatów drewnianych, metalowych, czy marmurowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: https://www.kdmax.pl/funkcje/.

Korzystaj z bibliotek, twórz własne!

W programie KD Max korzystać można ze specjalnych bibliotek systemowych z kształtami oraz teksturami. Istnieje także możliwość importowania tekstur wcześniej przez nas przygotowanych. To bardzo duże udogodnienie i szansa, że po wielu próbach uda nam się odnaleźć i stworzyć nie tylko idealny blat kuchenny, ale także każdy inny mebel, jaki będziemy mieli ochotę umiejscowić w naszym projekcie. W bibliotece programu KD Max znaleźć można także wiele modeli pochodzących od renomowanych producentów. Dzięki temu nasze projekty blatu mogą pokrywać się z tym co aktualnie dostępne jest w sklepach z wyposażeniem kuchennym. A cały projekt możemy zobaczyć po wygenerowaniu wizualizacji.