Chrom jest na topie – zabiegi z wykorzystaniem srebrnych luster

Chrom jest na topie – zabiegi z wykorzystaniem srebrnych luster

14 maja 2019 0 By Syneko

Lustra w wyjątkowej, srebrnej ramie, są cenione przez wiele osób kochających piękne wnętrza. Są podziwiane nie tylko z uwagi na ich czyste, kryształowe piękno, ale również przez właściwości luminescencyjne. Srebrne lustra są wyjątkowo wszechstronne i bez zbędnej trudności mogą wtopić się w każdy rodzaj wystroju wnętrza – zarówno klasyczne i tradycyjne, jak i modernistyczne i współczesne. Srebrne lustra z powodzeniem dodają odrobiny blasku każdemu wnętrzu – odbijają światło podwójnie – nie tylko swoją taflą, ale również ramą. Pomagają rozświetlić i ożywić dom.

Jakie dodatki do lustra w srebrnej ramie?

Lustra w srebrnych oprawach pięknie uzupełniają przedmioty dekoracyjne wykonane z grubego szkła. Dzięki nim można uzyskać naprawdę ciekawy efekt i grę świateł, w której promienie odbite od ramy i tafli lustra, będą załamywać się przez pryzmat szkła. Srebrne lustra idealnie nadają się do mniejszych pomieszczeń mieszkalnych, a jeśli zostaną umieszczone strategicznie, mogą stworzyć iluzję o wiele większej przestrzeni. Lustra w srebrnej ramie od GieraDesign posiadają zarówno klasyczne, stylowe oprawy w eklektycznym stylu, jak i nowoczesne chromowane oprawy, idealnie współgrające z nowoczesnym stylem wnętrza. Takie lustro jest najłatwiej zintegrować z niemal każdym pomieszczeniem w domu – sypialnią, salonem, łazienką i jadalnią. Jeśli lubisz eksperymenty – umieść kilka srebrnych luster na jednej ścianie – uzyskasz w ten sposób niecodzienny i niebanalny efekt, który będzie budził zachwyt domowników i nutkę zazdrości u gości. Do srebrnych luster pasują również takie same dodatki – chromowane wazony i świeczniki o oszczędnej formie. Przy srebrnej oprawie trzeba uważać z dodatkami. Dobrze jest jeśli ozdobne lustro będzie grało pierwsze skrzypce w aranżacji wnętrza. Jeśli przesadzi się z bibelotami, można doprowadzić do przesyconego, niezamierzonego efektu.

Stworzenie własnego stylu

Lustra z oprawą w kolorze srebra tworzą eleganckie, luksusowe wrażenie. Romantyczna, rzeźbiona rama lustra wyjątkowo dobrze wygląda z wieloma ozdobnymi ramkami w postarzanym stylu, które są idealne kiedy chce się stworzyć elegancki ton w swoim domu. Polerowane błyszczące srebro,  pięknie się prezentuje w zestawieniu z ramkami ze szkła lub chromowanego srebra.  Od współczesnego chromu do antycznego srebra – lustra w takiej oprawie pozwalają na stworzenie wyjątkowego charakteru nawet najnudniejszym wnętrzom.Poza tym kojarzą się z luksusem i dobrym smakiem.